ZAKŁADY PRACY

AUTOMATY W FIRMIE TO NAJTAŃSZY I NAJBARDZIEJ EFEKTYWNY

SPOSÓB DOSTARCZANIA PRACOWNIKOM PRODUKTÓW

SPOŻYWCZYCH I NAPOJÓW !

 

Coraz częściej polskie firmy decydują się na instalację w swoich zakładach automatów sprzedających. Napoje i produkty spożywcze dla pracowników mogą, choć nie muszą, być różnymi metodami finansowane lub współfinansowane. Badania dowiodły, iż metoda dystrybucji napojów poprzez automaty jest najbardziej ekonomiczna, biorąc pod uwagę całość zagadnienia. Koszt napoju dla pracownika to przecież nie tylko sam produkt – to przede wszystkim czas. Gdy pracownik sporządza sobie napój sam, traci czas na zagotowanie wody, przygotowanie naczyń i ich późniejsze umycie. W koszty należy wliczyć utrzymywanie odrębnych pomieszczeń, energię elektryczną itd.

Automat to rozwiązanie tych problemów. Pracuje 24 godziny na dobę (istotne przy pracy na kilka zmian), nie wymaga częstej obsługi, jest zgodny z przepisami sanitarnymi, może być ustawiony praktycznie wszędzie (np. na hali produkcyjnej).

Firmom i zakładom pracy możemy zaproponować instalacje automatów na monety lub, o ile instytucja będzie tym zainteresowana, dofinansowanie napojów dla pracowników i klientów.

Może się to odbywać różnymi metodami (kliknij aby dowiedzieć się więcej):

Maszyna jest instalowana tak by można z niej było korzystać bez wrzucania monet. Rozliczenie następuje na podstawie licznika porcji, w jaki zaopatrzony jest każdy dystrybutor – raz w miesiącu po komisyjnym spisaniu liczników automatu (automatów) wystawiana jest faktura. Możliwe jest określenie jednej ceny na wszystkie napoje lub rozliczanie każdego napoju odrębnie. Ceny napojów ustalane są indywidualnie na podstawie asortymentu, przewidywanego zużycia, używanych produktów, ilości i modeli automatów.

Pracownik kupuje napoje w bardzo niskich cenach. Są one sprzedawane przez nas w zasadzie „po kosztach”. Zyskiem naszej firmy w takim wypadku jest opłata stała miesięczna – od 200 do 350 zł miesięcznie netto w zależności od użytego modelu automatu i cen w maszynie. Wysokość opłaty jest niezależna od ilości wydanych przez niego porcji i stanowi jedyny koszt, jaki zakład ponosi. Takie rozwiązanie zapewnia tanie napoje pracownikom, równocześnie obciążając pracodawcę niewielkim, stałym kosztem. Przykładowe ceny napojów (przy automacie CUSTOM LINE FB200 i doplacie 250 zł netto):

  • kawa mielona z mlekiem i cukrem: 50 groszy
  • czekolada mleczna: 60 groszy

Jest to metoda stosowana wtedy, gdy firma ma zamiar lub obowiązek finansowania swoim pracownikom określonych napojów, na przykład herbaty. Automat w swoim asortymencie będzie miał dostępną bez konieczności wrzucania monet herbatę (w różnych wyborach) oraz napoje płatne – kawę, czekoladę, cappuccino, zupę itd. Za te pracownik musi zapłacić sam. Klawiatura automatu zostaje wtedy opisana w dwóch kolorach – napoje bezpłatne – litery białe na czarnym tle, napoje płatne – litery żółte na czarnym tle, z określeniem ceny. W instrukcji jest wyjaśnienie, że napoje opisane kolorem białym dostępne są po wciśnięciu przycisku, zaś opisane kolorem żółtym wymagają wcześniejszego wrzucenia monet. Faktura jest wystawiana po spisaniu elektronicznych liczników dotyczących opcji niepłatnych. Cena zależy zarówno od asortymenty wydawanych bezpłatnie napojów, jak i od ich liczby.

Istnieje także, na zasadzie odrębnych ustaleń, możliwość zastosowania kart magnetycznych lub kluczy chipowych.

W przypadku finansowania napojów przez zakład i zagwarantowania określonej wielkości sprzedaży zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny.

Za atuty naszej firmy uważamy (kliknij aby dowiedzieć się więcej):

Spis wszystkich rodzajów napojów jakie jesteśmy w stanie dystrybuować z naszych automatów. Możliwość serwowania danego napoju zależy od modelu automatu i jego oprogramowania.

Grupa Rodzaj
Kawa instant

(liofilizat)

wszystkie modele

Kawa czarna
Kawa z mlekiem
Kawa słodzona czarna
Kawa słodzona z mlekiem
Kawa zaparzana ciśnieniowo

(mielona)

tylko modele 7600FB

Kawa czarna
Kawa z mlekiem
Kawa słodzona czarna
Kawa słodzona z mlekiem
Kawa świeżo mielona, zaparzana

(ziarno)

wszystkie modele

Kawa czarna
Kawa z mlekiem
Kawa słodzona czarna
Kawa słodzona z mlekiem
Espresso (kawa mała)

zaparzana ciśnieniowo

tylko model 7600ES TOUCH

Kawa czarna
Kawa z mlekiem
Kawa słodzona czarna
Kawa słodzona z mlekiem
Herbata czarna

zaparzana ciśnieniowo

(liściasta)

tylko modele CLFB 200 i 500

Herbata czarna
Herbata z mlekiem
Herbata słodzona czarna
Herbata słodzona z mlekiem
Herbata czarna

(instant)

tylko model 7600FB

Herbata czarna
Herbata z mlekiem
Herbata słodzona czarna
Herbata słodzona z mlekiem
Herbata owocowa słodzona

(instant)

wszystkie modele

Cytrynowa
Brzoskwiniowa
Tropikalna
Malinowa
Zupy

wszystkie modele

Barszcz czerwony
Pieczarkowa
Bulion
Czekolady

wszystkie modele

 

Czekolada na gorąco
Czekolada mleczna
Czekolada karmelowa
Cappuccino

wszystkie modele

Cappuccino bez cukru
Cappuccino słodzone
Cappuccino czekoladowe bez cukru
Cappuccino czekoladowe słodzone
Napoje kawowe

smakowe

 

Cappuccino waniliowe
Cappuccino karmelowe
Cappuccino orzechowe
Irish caffee
Specjały kawowe

wszystkie modele

Cafe au lait bez cukru
Cafe Au latt słodzona
Wiener melange bez cukru
Wiener melange z cukrem
Kawa czekoladowa
Inne

wszystkie modele

Mleko na gorąco
Gorąca woda (wrzątek)
Kubek pusty
Milk Shake Karmel/wanilia

Gwarantujemy wysoką jakość produktów przy jednoczesnym utrzymaniem niskich cen napojów w automacie. Jestećmy niezależnym operatorem, co zapewnia nam to autonomię w wyborze najlepszych i odpowiednich cenowo produktów różnych firm, a co za tym idzie oferowania lepszych warunków naszym klientom.

Wszystkie stosowane przez nas produkty mają polskie atesty.

Używamy produktów specjalistycznych dla vendingu.

Zapewniamy sprawny serwis między godziną 7.00 a 20.00 z gwarancją maksimum dwóch godzin na usunięcie awarii od chwili zgłoszenia jej serwisantowi, lub wymianę maszyny.

Gwarantujemy (w umowie) wzięcie na siebie wszelkich kosztów związanych z ewentualnymi włamaniami lub dewastacją naszych automatów.

Od wielu lat jesteśmy, jako firma, ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczyciel w pełni odpowiada za wypadki mogące się zdarzyć podczas eksploatacji dystrybutora (np. zalania itd.)

Spełniamy wszelkie warunki Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w zakresie składowania i transportu artykułow spożywczych. Mamy odbiory naszego magazynu. Nasi pracownicy podlegają okresowym szkoleniom sanitarnym i BHP i posiadają Pracownicze Książeczki Zdrowia dla osób mających styczność z artykułami spożywczymi.

Finansujemy wszystkie koszty związane z instalacją naszych dystrybutorów (wykonanie przyłączy wodnych, elektrycznych, transport) zgodnie z polskimi normami i prawidłami sztuki budowlanej.

W wypadku zainteresowania naszą ofertą jesteśmy w stanie zainstalować automat w przeciągu 24 godzin od podpisania umowy. Możliwa jest także instalacja maszyny na okres próbny (na nasz koszt). Automaty mogą być wyposażone w czytniki kart zbliżeniowych.