Napoje gorące

Dystrybutory renomowanej niemieckiej firmy SPENGLER, będącej od lat 60 XX wieku producentem najbardziej cenionych w Europie automatów sprzedających. W naszej ofercie jest automat nowoczesnej serii CUSTOM LINE,model CLFB200 zaopatrzony w opatentowany, podwójny zaparzacz ciśnieniowy pozwalający przyrządzić wyśmienitą herbatę liściastą i kawę mieloną.

Maszyny firmy WITTENBORG to produkty uznanego duńskiego producenta, w tej chwili stanowiącego część koncernu EVOCA (dawniej N&W – Necta i Wittenborg Global Vending). Oferujemy oparty na kawie rozpuszczalnej model IN2800 o ogromnej pojemności 700 kubków dedykowany do zakładów pracy oraz najnowszą maszynę 7600 z rewolucyjnym sposobem wydawania napojów, zarówno do kubków (plastikowych i papierowych) jak i do termosów oraz opatentowanym, nowatorskim systemem miksowania porcji. Dystrybutory 7600 mamy zarówno w wersji IN (kawa rozpuszczalna) FB (naturalna kawa mielona, zaparzana) jak i ES (kawa w ziarnie, świeżo mielona i zaparzana w automacie – dystrybutory z wyświetlaczem dotykowym).

Napoje zimne i przekąski

Automat do sprzedaży przekąsek i napojów zimnych (kombi) – SNACKSHOP LCM firmy Automatic Products z dwoma strefami chłodzenia. Dwie wersje – mniejsza i większa.

Wszystkie maszyny w ciągłej sprzedaży.

WITTENBORG 7600ES TOUCH

7600 TOUCH 2

WITTENBORG 7600IN / FB

Wittenborg 7600

SPENGLER CL200

Spengler Custom Line

WITTENBORG 2800

Wittenborg 2800

SNACKSHOP LCM 4

Snackshop LCM4